Ráda řeším ucelené projekty.
Projekt navrhnu, vykomunikuji s řemeslníky a u realizace jsem přítomna až do konce. Provázím klienty skrze celý proces. Odměnou je interiér promyšlený do detailu.

Každý projekt má mnoho možností. O výsledku ve značné míře rozhodujete Vy sami. Mým úkolem je Vám naslouchat a poté zpracovat Vaši vizi do ucelené formy. Správně nastavená komunikace a vzájemná důvěra je přímo úměrná dosaženému výsledku. Není to lehké a není to hned.

Navrhuji útulné, praktické, teplé interiéry, které majitelům obohatí jejich životy o krásné prostředí, ve kterém žijí. To, jak lidé žijí ve svých domovech, odráží jejich osobnosti. Já Vám pomohu k interiéru, který bude právě navržen pro Vás.

Mám ráda to, co dělám. Jsem průvodce světem designu ve Vašich domovech již od roku 2009, kdy jsem absolvovala Design školu se zaměřením na profesionální navrhování interiéru.

Za tuto dobu jsem si vybudovala síť místních dodavatelů, které ráda používám při realizacích zakázek, protože vím, co od nich čekat, kde najít zajímavé prvky do interiéru anebo, koho požádat o převedení návrhu do reality.

Často se ke mně klienti vrací, protože jsou spokojeni.

Pokud je Vám moje práce sympatická, pak se budu těšit, že to budete třeba i Vy, kterým můžu pomoci ke krásnému interiéru.